Hírek

Cikkek

• Talmácsi nem fejezte be a Brit Nagydíjat
    2010.06.21. [ gyorsasági motor ]

Talmácsi Gábor jó kezdést követően fokozatosan esett vissza, és három körrel a vége előtt feladta a versenyt. A győzelmet a francia Jules Cluzel szerezte meg, megelőzve a svájci Thomas Lüthit.

• Talmácsi jó rajtot követően csak hetedik lett
    2010.06.07. [ gyorsasági motor ]

A Mugelloban megrendezett gyorsaságimotoros-világbajnokság Olasz-Nagydíj Moto2 kategóriájában Talmácsi Gábor a hetedik helyen zárta a viadalt. A győzelmet a Magyar versenyző csapattársa Andrea Iannone szerezte meg.

• Talmácsi remekül versenyzett Le Mans-ban
    2010.05.23. [ gyorsasági motor ]

A gyorsaságimotoros-világbajnokságon ezen a hétvégén került megrendezésre a Francia Nagydíj, a Moto 2-es kategóriában Talmácsi Gábor tizennégy helyet javítva ötödik helyen fejezte be a versenyt.

• Kolozsvári motoros európai pályákon
    2010.05.11. [ gyorsasági motor ]

A kolozsvári Zsigmond Zoltán 2006-ban kezdett el a gyorsaságimotorozásnak hódolni, majd 2009-ben Team33 néven csapatot alapított, amely részt vesz Románia nyílt gyorsaságimotoros bajnokságán, a RoSBK-n. Legutóbb a Slovakiaringen Zsigmond hatodik helyezést ért el, valamint a Team33 a dobogón is képviseltette magát az SSP kategóriában Bogdan Popovici révén.

• Rossi győzött az idénynyitón
    2010.04.12. [ gyorsasági motor ]

Valentino Rossi sikerével zárult a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katari Nagydíja a Moto GP kategóriában, míg a Moto2-eseknél a japán Soja Tomizava diadalmaskodott. Talmácsi Gábor a 9. helyen zárta a versenyt.

• Rossi kilencedszer világbajnok
    2009.10.25. [ gyorsasági motor ]

Taktikus versenyt követően végzett Rossi harmadik helyen a Malajziai-Nagydíjon, megszerezve ezzel pályafutása hetedik koronáját a királykategóriában.

• Lorenzo győzött, Talmácsi tizennegyedik Indianapolisban
    2009.08.31. [ gyorsasági motor ]

Jorge Lorenzo nyerte a gyorsasági motoros világbajnokság indianapolisi futamát, Talmácsi Gábor a tizennegyedik helyen végzett és két pontot szerzett. A 125-ös kategóriában a spanyol Pol Espargaro, míg a 250-eseknél Marco Simoncelli diadalmaskodott.

• Talmácsi bemutatkozott a királykategóriában
    2009.06.14. [ gyorsasági motor ]

Tizenhetedik helyen végzett Talmácsi Gábor a Katalán Nagydíjon, élete első Moto GP versenyén. A győzelmet nagy csatában Valentino Rossi szerezte meg csapattársa Jorge Lorenzo előtt.

• Talmácsi a MotoGP-ben folytatja
    2009.06.12. [ gyorsasági motor ]

Talmácsi Gábor a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában, a MotoGP-ben, a Scot Racing Teamben folytatja pályafutását.

• Magyar érdekeltségű siker Mugellóban
    2009.06.01. [ gyorsasági motor ]

A 250 köbcentis kategóriában az olasz Mattia Pasini (fotó) a Team Tóth versenyzője győzött, Moto GP-ben az ausztrál Casey Stoner diadalmaskodott, míg a 125-ösöknél a brit Bradley Smith szerezte meg a győzelmet.